najnovší oznam:
Smútočné oznámenie - Jozef Longa Vladimír Timočko 31.01.2023
najnovší výsledok:
-    Eštok Š. 30.01. 21:21

 Pridať príspevok na nástenku: 

   
stránka  
/ 361
   
   
filter:
Vladimír Timočko
31. januára 2023 o 10:43:15

nový oznam
Smútočné oznámenie - Jozef Longa

 

1. Róbert Pivarník
Vyjadrujem úprimnú sústrasť bývalým spoluhráčom z ŠK Porostov ako aj spoluhráčom z STK Slávia Sobrance. Česť jeho pamiatke.
31. januára 2023 o 20:08:25

Michal Hreščák
30. januára 2023 o 20:25:28

nový oznam
Dnes ráno neočakávane zomrel naš stolnotenisový kolega Jozef Longa. Česť jeho pamiatke

Róbert Pivarník
26. januára 2023 o 19:07:01

nový oznam
Zápisnica zo zasadnutia VV ObSTZ MI 1/2023, Sadzobník ObSTZ MI platný od 22,1,2023

Peter Králik
23. januára 2023 o 16:25:48

Zoznam prihlásených hráčov na 6.ročník Memoriálu Ing. Milana Fencíka k 2.2.2023.

1. Peter Kondáš (STO Kaluža)
2. Peter Králik (STO Kaluža)
3. Štefan Sorokáč (STO Kaluža)
4. Marián Jendželovský (STO Kaluža)
5. Ján Kmeť (Slávia SOŠT Michalovce)
6. Ján Behunčík (STK Slávia Sobrance)
7. Alexander Frenák (Slávia SOŠT Michalovce)
8. Peter Pisarčík (ŠK ŠOG Domino Nitra)
9. Ján Matysko (STO obec Tušická Nová Ves)
10. Ľubomír Marjov (STO obec Tušická Nová Ves)
11. Karol Krupi (Neregistrovaný)
12. Tomáš Mikloš (OKST Budkovce)
13. Martin Gabriš (STO Letanovce)
14. Štefan Nameš (Slávia SOŠT Michalovce)
15. László Kacsmar (ŠK Stretavka)
16. Matej Šarocký (ŠK Stretavka)
17. Milan Németh (KST plus 40 Trebišov)
18. Marián Piňko (ŠKST Sokol Vojčice)
19. Ján Matej (ŠKST Michalovce)
20. Marek Leško (OKST Dúbravka)
21. Richard Leško (OKST Budkovce)
22. Michal Levický st (STK Slávia Sobrance)
23. Michal Levický ml. (STK Slávia Sobrance)
24. Marcel Hajaš (STK Slávia Sobrance) - odhlásený
25. Mikuláš Varchola (STK Slávia Sobrance)
26. Jakub Kočiš (STO obec Tušická Nová Ves)
27. Damián Matysko (STO obec Tušická Nová Ves)
28. Dávid Bendžuch (ŠKST Michalovce)
29. Maroš Hajduk (ŠKST Michalovce)

Peter Králik
23. januára 2023 o 16:21:11

Pozvánka na 6.ročník Memoriálu Ing. Milana Fencíka.

prílohy:

Memorial Milana Fencika.pdf
 stiahnutí: 394 

Róbert Pivarník
21. januára 2023 o 20:56:59

nový oznam
Výsledky z turnaja Majstrovstiev oblasti MI-SO mužov v Michalovciach dňa 21.1.2023

Peter Petráš
17. januára 2023 o 23:06:52

Radi by sme vás pozvali na Memoriál Petra Podolinského v Letanovciach, ktorý sa bude konať v sobotu 21. januára 2023. Tradičný turnaj sme sa opäť rozhodli zorganizovať po dvoch covidových rokoch ešte v januárovej prestávke pred odvetnou časťou sezóny.

Propozície turnaja: https://bit.ly/3GDtAG6 (alebo v prílohe)

Prihlásiť na turnaj sa môžete do 20.1.2023 19:00:
stoletanovce@gmail.com
SMS na tel. č.: 0902 768 885.

Tešíme sa na vašu účasť a mnoho skvelých športových výkonov

Tím STO Letanovce

prílohy:

Propozicie_Memorial_Petra_Podolinskeho_2023.pdf
 stiahnutí: 125 

Michal Levický
15. januára 2023 o 15:10:15

Výsledky 3.roč. Memoriálu Juraja Macika

prílohy:

Vysledky 3.roč. Memorialu Juraja Macika.pdf
 stiahnutí: 510 

Ján Vargovčík
07. januára 2023 o 13:37:31

nový oznam
Zoznam zatiaľ prihláseních hráčov na turnaj MO 2023:
1. Róbert Pivarník (OKST Budkovce)
2.Ján Vargovčík (STO Beša)
3.Erik Vargovčík (MKST Veľké Kapušany)

Róbert Pivarník
06. januára 2023 o 16:10:49

nový oznam
Pozvánka na stolnotenisový turnaj Majstrovstvá oblasti MI-SO mužov dňa 21.1.2023 v Michalovciach.
Vratky z registrácie hráča na turnaj organizovaný ObSTZ MI k 4.12.2022.

Róbert Pivarník
29. decembra 2022 o 17:18:50

nový oznam
Stolnotenisový turnaj Memoriál MUDr. Milana Macháčka plánovaný na sobotu 7.1.2023 sa neuskutoční z organizačných dôvodov.
Informácia od Mikuláša Soósa z ŠKST Michalovce

Ján Vargovčík
29. decembra 2022 o 06:16:30

nový oznam
Anketa pre kluby 5.ligy MI-SO súťažného ročníka 2022 /23

Michal Levický
26. decembra 2022 o 14:14:19

Zoznam zatiaľ prihlásených hráčov na 3.ročník Memoriálu JURAJA MACIKA

1. Jozef Kozma (STK Slávia Sobrance)
2. Vladimír Timočko (STK Slávia Sobrance)
3. Marcel Hajaš (STK Slávia Sobrance)
4. Michal Levický st. (STK Slávia Sobrance)
5. Mikuláš Varchola (STK Slávia Sobrance)
6. Miloš Jenčík ( MKST Veľké Kapušany)
7. Peter Balog ( ŠKST Pribeník)
8. Roland Roth (OKST Somotor)
9. Miro Ondovčíķ (STO COOP Jednota Prešov)
10. Ján Behunčík (STK Slávia Sobrance)
11. Tomáš Mikloš (OKST Budkovce)
12. Alexander Frenák (Slávia SOŠT Michalovce)
13. Štefan Molnár (MKST Veľké Kapušany)
14. Szabolcs Jakab (MKST Veľké Kapušany)
15. Štefan Nameš (Slávia SOŠT Michalovce)
16. Peter Hadvab (STK Slávia Sobrance)
17. Milan Galčík (Neregistrovaný)
18. Viktor Šidlík (Neregistrovaný)
19. Andrej Kačkoš (Neregistrovaný)
20. Ján Kolár (Neregistrovaný)
21. Ján Kmeť (Slávia SOŠT Michalovce)
22. Juraj Tkáčik (STK Slávia Sobrance)
23. Pavol Sabo (MKST Veľké Kapušany)
24. Karol Krupi (Neregistrovaný)
25. Martin Lešo (STK Slávia Sobrance)
26. Marek Horňák (OKST Budkovce)
27. Peter Králik (STO Kaluža)
28. Marián Jendželovský (STO Kaluža)
29. Štefan Sorokáč (STO Kaluža)
30. Ján Vargovčík (STO Beša)
31. Marek Leško (OKST Dúbravka)
32. Vincent Svoboda (TJ Čečehov)
33. Juraj Bučko (STO Košarovce)
34. Tomáš Hovanec (ŠK STO Kráľovce)
35. Tomáš Kukučka (MKST Veľké Kapušany)
36. Jozef Baran (VSTK Vranov n/T)
37. Drahomír Račok (OKST Duby Parchovany)
38. Marek Holp (VSTK Vranov n/T)
39. Juraj Zausin (ŠKST Michalovce)
40. Martin Kostovčík (ŠKST Michalovce)
41. Edgar Mertens (ŠKST Michalovce)
42. Ján Matej (ŠKST Michalovce)
43. Mikuláš Soós (ŠKST Michalovce)
44. Jozef Magej (TTC Kochanovce)
45. Martin Vaľko (ŠKST Bl.Polianka)
46. Igor Turanský (ŠAZZOH Hendrichovce)
47. Peter Kondáš (STO Kaluža)
48. Ján Guzi (Neregistrovaný)
49. Peter Toporcer (ŠKST Špišský Štvrtok)
50. Vladimír Milan (1.PPC Fortuna Kežmarok)
51. Štefan Szczepaňák (MKST Veľké Kapušany)
52. Jozef Kudrec ml.(OSK Michaľany)
53. Jozef Kudrec st.(OSK Michaľany)
54. Rastislav Švec (OSK Michaľany)
55. Marek Pataky (STK Zbereko Košice)
56. Ján Řihák (Neregistrovaný)

   
stránka  
/ 361
   
   
filter:
© 1997-2021  Ing. Martin DUGAS      
stolnytenis @ gmail.com Aktualizácie Registrácia Členovia Archív Kontakt